حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چرا دهشیخ کالا ارزان ترین فروشگاه اینترنتی است؟

به جرات می توانیم بگوییم اکثر محصولات ما ارزان ترین قیمت با همان کیفیت را در مقایسه با دیگر فروشگاه های اینترنتی دارد و این را با قیمت های رقابتی و به دلایل زیر ثابت کرده ایم.

۱-تنوع زیاد محصولات و وجود بیش از ۴۵۰ واحد تجاری در منطقه دهشیخ  دست ما را برای قیمت رقابتی باز گذاشته و ما می توانیم با کمترین قیمت محصولات را به مشتریان عرضه کنیم.

۲٫کم شدن واسطه ها یکی از دلایلی است که بر قیمت اجناس اثری مستقیم دارد. کلیه اجناس به طور مستقیم   از کشور امارات(دبی) و از نمایندگی های معتبر محصولات خریداری می گردد و دست اول به دست ما می رسد و این باعث می شود بتوانیم با قیمت رقابتی و منصفانه محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

۳-شما وقتی از یک محصول دو عدد را خریداری کنید تا وقتی که ۱جین(۱۲ تا) بخرید قیمت فرق می کند،تاجران دهشیخ به صورت عمده(تعداد خیلی  زیاد) محصولات را خریداری می کنند و  این خود باعث می شود قیمت پایین تر در بیاید  و ما نیز می توانیم قیمت را  به صورت عمده  و با کمترین سود به مشتریان عرضه کنیم.

۴-نکته مهمی که وجود دارد این است که محصولات بیش از صدها برند در منطقه تجاری دهشیخ یافت می شود اما تیم کیفیت ما تمام سعی خود را دارد که اجناس و برندهای معروف و معتبر را در این سایت عرضه کند و برای سودهای کاذب محصولات برندهای بی کیفیت را در این سایت برای فروش قرار ندهیم.

تشکر از سعه صدر شما-فروشگاه اینترنتی دهشیخ کالا/رسمی ترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی منطقه تجاری دهشیخ 

تماس و مشاوره ۰۹۱۷۲۶۰۴۹۴۳

X